Bazy do lakierów hybrydowych peel off

Większość z nas jednej czynności związanej z manicure hybrydowym bardzo nie lubi. Mowa oczywiście o usuwaniu hybryd z paznokci. Szczególnie początkujące stylistki mają z tym sporo problemów i nietrudno w tej kwestii o błędy, które skutkują zniszczoną płytką paznokcia. I oto pojawia się innowacyjny produkt, czyli baza hybrydowa Peel Off, która pozwala na szybkie, łatwe, a przede wszystkim bezpieczne usunięcie stylizacji. Baza nie wymaga utwardzenia w lampie LED/UV, przy czym pozwala na trwały mani, przy jednoczesnym szybkim i wygodnym usunięciu hybrydy bez użycia pilnika czy frezarki. To prawdziwa rewolucja w świecie hybryd.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Szybka, wygodna i delikatna - to Peel Off

Bazy hybrydowe Peel Off najlepiej sprawdzą się na paznokciach krótkich lub takich, które nieco wystają poza opuszek palca. Pod bazę nie musisz stosować primera, a zmatowić pilnikiem polerskim płytkę należy jedynie symbolicznie, dlatego baza Peel Off polecana jest dziewczynom, których paznokcie są słabsze i łamliwe. Zastosowanie takiego rozwiązania sprawi, że nie naruszymy struktury paznokcia zbyt mocno.

Jak stosować bazę Peel Off?

Zaczynamy od nadania kształtu paznokciom i odsunięcia skórek. Bardzo delikatnie matowimy płytkę paznokcia, po czym usuwamy powstały pył cleanerem. Na środek płytki należy nałożyć bazę Peel Off w taki sposób, aby zostawić około 1 mm odstępu od wałów paznokciowych oraz wolnego brzegu paznokcia. Pamiętaj, że tego produktu nie utwardzamy w lampie! Baza schnie około 10 sekund. Po tym czasie wykonujemy manicure hybrydowy tradycyjnie, zaczynając od nałożenia cienkiej warstwy zwykłej lub budującej bazy hybrydowej.