Pyłki efekt syrenki

Nie od dziś wiadomo, że zadbane paznokcie to marzenie każdej dziewczyny. Jeśli masz dość klasyki i chciałabyś urozmaicić nieco swój codzienny mani, wypróbuj efekt syrenki na swoich paznokciach. Nikt nie zaprzeczy, że to niezwykle elegancki i subtelny sposób zdobienia paznokci. Nawet jeśli jesteś początkująca w tworzeniu mani, bez trudu poradzisz sobie z aplikacją efektu syrenki. W dosłownie kilka chwil uzyskasz piękną stylizację w postaci wielowymiarowej lśniącej barwy.

Aktywne filtry

Czym jest efekt syrenki?

To mani, który wyróżnia się na tle innych niesamowitym i wyjątkowym połyskiem. Paznokcie z efektem syrenki migoczą i opalizują blaskiem. Na pierwszy rzut oka pyłki efekt syrenki przypominają brokat, jednak nim nie są. Są to znacznie mniejsze drobinki, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie subtelniejszego efektu zdobienia, niż jak to jest w przypadku brokatu. Efekt syrenki doskonale będzie wyglądał jeśli zdecydujesz się nałożyć go na wszystkie paznokcie, jak również na pojedyncze. Kobiety, które mają trochę więcej wprawy w tworzeniu mani, mogą zastosować syrenkę na czubkach paznokci tworząc ombre. Efekt syrenki będzie również doskonałym tłem dla misternie namalowanych wzorków na paznokciach.

Jak stosować pyłki efekt syrenki?

Aby uzyskać efekt klasycznej syrenki, należy stosować się do instrukcji poszczególnych pyłków. Pyłek wcieramy delikatnie aplikatorem w lepką warstwę lakieru hybrydowego lub Top Dry. Tak uzyskaną lśniącą powierzchnię należy zabezpieczyć topem. Pyłki z efektem syrenki mogą również posłużyć do stworzenia efektu szronu. Na paznokciach mamy wtedy nie gładką, ale szorstką fakturę, która migocze niczym iskierki.