Srebrne naklejki na paznokcie

Znowu pomalowałaś paznokcie na ten sam kolor? W końcu to Twoja ulubiona hybryda, więc Twój wybór jest zrozumiały, ale jeśli czujesz, że wpadłaś w pewną monotonię i Twoje stylizacje są zwyczajnie nudne, ożyw swój mani srebrnymi naklejkami na paznokcie. To sposób na szybkie i łatwe zdobienie, gdy brak Ci czasu i zdolności artystycznych. Nie musisz rezygnować ze swojej ulubionej hybrydy, wystarczy, że ożywisz ją srebrnymi naklejkami, tworząc nowy, efektowny mani.

Aktywne filtry

Zupełnie nowe możliwości

Srebrne naklejki do paznokci to wyjątkowa propozycja dla każdej początkującej stylistki. Dzięki nim Twój mani będzie wyglądał elegancko i profesjonalnie. Wśród nich znajdziesz wyjątkowe i atrakcyjne wzory o różnych kształtach i w różnych rozmiarach, dzięki czemu będziesz miała nieograniczone możliwości tworzenia coraz to nowych wzorów. Srebrny kolor naklejek to idealne połączenie właściwie ze wszystkimi kolorami hybryd. W połączeniu z jasnymi kolorami uzyskasz niezwykle subtelne stylizacje, natomiast jeśli zdecydujesz się na kontrast, Twój mani nabierze dodatkowego charakteru i elegancji.

Naklejki wodne w kolorze srebra

Nie ma chyba nic prostszego i tak spektakularnego jak zdobienie paznokci za pomocą wodnych naklejek. Srebrne naklejki na paznokcie to również niezawodny sposób na oszczędność czasu, ponieważ ich aplikacja trwa zaledwie kilka minut. Wystarczy, że wytniesz z arkusza naklejkę i delikatnie zwilżysz ją wodą. Chodzi o to, by mogła swobodnie zsunąć się z papierka. Jeśli tak się stało, możemy umieścić naklejkę na warstwie dyspersyjnej ulubionego lakieru hybrydowego wzorem do góry. Teraz jest moment na to, by wyrównać naklejkę pilnikiem, jeśli była zbyt duża. Ostatni etap to zabezpieczenie całości Topem.