Pyłki kropki

Nieważne czy jesteś początkującą stylistką, czy może profesjonalnie poruszasz się po świecie hybryd. Pewne jest, że w Twoim kuferku nie może zabraknąć tak ważnych dodatków, jak wszelkiego rodzaju ozdoby do paznokci. Klasyczny mani potrafi szybko się znudzić, dlatego warto zadbać o odpowiednie zaopatrzenie. Jedną z ozdób, na które powinnaś zwrócić szczególną uwagę to pyłki kropki do paznokci, czyli nic innego jak wielokolorowe kropki, o różnych rozmiarach, które przykleja się na płytkę paznokcia. Dzięki nim wyczarujesz wiele interesujących stylizacji.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Sekret tkwi w prostocie

Dzisiaj nie trzeba iść do salonu, by móc cieszyć się z pięknej i efektownej stylizacji. Dzięki temu, że na rynku pojawia się coraz to więcej nowych propozycji ozdabiania paznokci, mamy wielkie pole do popisu. Niektóre ozdoby do ich zastosowania nie wymagają praktycznie żadnych zdolności artystycznych. Tak jest właśnie w przypadku pyłku kropek. Pasują do niemal każdej stylizacji, doskonale sprawdzą się w mani okolicznościowym, imprezowym czy codziennym. Stylowe kropki, prosty kształt, a tak wiele możliwości. Możesz śmiało łączyć je z ulubionymi kolorami hybryd oraz z innymi ozdobami.

Jak stosować pyłki kropki na paznokcie?

Stworzenie stylizacji z wykorzystaniem trójwymiarowych kropek jest banalnie proste i nie potrzebujesz do tego posiadać żadnych zdolności artystycznych. Aby ułatwić sobie aplikację kropeczek, warto sięgnąć po specjalną sondę lub drewniany patyczek. Przygotuj paznokcie tak jak zawsze i pomaluj je dwiema warstwami ulubionego lakieru hybrydowego. Pyłek kropki nakłada się na utwardzoną, dyspersyjną, drugą warstwę koloru, a następnie zabezpiecza topem.