Pyłki holograficzne

Pyłki wcierane w paznokcie od dłuższego czasu robią furorę w świecie mani. Rodzajów pyłków jest bardzo dużo, jednak jednym z Waszych ulubionych jest spektakularny tęczowy efekt holograficzny, hit na lato, ale nie tylko. Niezwykle proste zdobienie, które zniewala swoim wyglądem.

Aktywne filtry

Czym się charakteryzuje pyłek holograficzny?

Jest to dość drobny pyłek, w którym drobinki są widoczne. Wygląda jak dobrze zmielony brokat. Zazwyczaj efekt holo mieni się jak tęczowe rozproszone iskierki, czasami możemy również zaobserwować liniową tęczę. Ważne, że tego typu pyłek wciera się pacynką lub opuszkiem palca w warstwę dyspersyjną lakieru hybrydowego. O tym należy pamiętać podczas nakładania.

Jak stosować pyłki holograficzne do paznokci?

Pyłek holograficzny nakłada się na lepką warstwę ulubionego lakieru hybrydowego, co oznacza, że po utwardzeniu koloru, nie przecieramy go cleanerem - to bardzo ważne. Co ciekawe, efekt końcowy, który uzyskasz, zależy w dużej mierze od użytego odcienia bazowego hybrydy. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, byś trochę poeksperymentowała ze swoimi ulubionymi kolorami. Na koniec oczywiście dla utrwalenia efektu koniecznie nakładamy warstwę topu.

Istnieją również pyłki holograficzne do paznokci, których nie aplikujemy na kolorowy lakier hybrydowy, tylko na Top Dry, czyli taki top, który nie wymaga przecierania cleanerem. Aby zaaplikować taki pyłek, najpierw należy nałożyć cienką warstwę Top Dry na kolorową hybrydę, następnie użyć pyłku, a na końcu utrwalić zwykłym Topem. Przed rozpoczęciem zabawy z pyłkami, warto uważnie przeczytać instrukcję ich aplikacji, aby uniknąć błędów podczas aplikacji.