Pilniki do paznokci

Przygotowanie paznokci do nałożenia lakieru hybrydowego wymaga użycia podstawowych akcesoriów powszechnie wykorzystywanych w zabiegach manicure i pedicure. W sklepie MYLAQ.pl znajdziesz profesjonalne pilniki do paznokci o różnym poziomie gradacji, które możesz wykorzystać do nadania paznokciom pożądanego kształtu, a także do wygładzenia i zmatowienia ich powierzchni przed nałożeniem bazy, a następnie lakieru hybrydowego. Sprawdź, jakie bloki polerskie oferujemy i zamów jeden z nich!

Aktywne filtry

NAJLEPSZE PILNIKI DO PAZNOKCI - TRADYCYJNE CZY BLOKI?

Jeśli szukasz sprzętu do codziennych zabiegów pielęgnacyjnych, wybierz tradycyjny pilniczek do paznokci. Sprzęt tego typu zapewni wygodę podczas kształtowania paznokcia, pozwalając na jego precyzyjne skracanie i modelowanie jego końcówki. Do stylizacji paznokci, zwłaszcza jeśli interesuje Cię możliwość wykonania manicure hybrydowego, lepiej nadają się specjalistyczne pilniki do paznokci o większej gradacji. Blok polerski do paznokci pozwala nie tylko na modelowanie ich kształtu, ale także na wygładzenie i zmatowienie ich powierzchni pod lakier. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego, dość miękkiego materiału ściernego, polerka do paznokci jest narzędziem bezpiecznym w użyciu, które nie powinno powodować podrażnień i odczuwalnego dyskomfortu. Należy jedynie zachować umiar i nie przesadzać z wygładzaniem powierzchni paznokcia. Co warte podkreślenia, w ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno dość sztywne, jak i elastyczne rodzaje pilników do paznokci. Te drugie zwykle pełnią podwójną funkcję. Sprawdzą się jako pilnik i polerka.

Profesjonalny pilnik do hybryd to niezastąpiony sprzęt, jeśli zależy Ci na uzyskaniu atrakcyjnego efektu wygładzenia powierzchni paznokci. Korzystając z naszej oferty, możesz zaopatrzyć się zarówno w tradycyjne pilniki do paznokci, jak i w specjalne bloki o większej gradacji, które stosuje się podczas przygotowań do nałożenia na paznokcie lakieru hybrydowego. Sprawdź naszą ofertę i zamów potrzebne Ci akcesoria do paznokci. W sklepie znajdziesz również wysokiej klasy materiały do ich stylizacji.