Preparaty do skórek

Są to produkty o specyficznym zastosowaniu - wspomagają bądź uzupełniają pielęgnację dłoni. Artykuły te przeznaczone są dla dziewczyn, które cenią sobie perfekcję w stylizacji paznokci. Wysoka jakość preparatów do skórek to gwarancja zadbanych dłoni i perfekcyjnego manicure. W tej kategorii znajdą się preparaty, które pomogą w usunięciu skórek przy paznokciach oraz preparaty chroniące skórki przed nieumyślnym ich pomalowaniem.

Aktywne filtry

Aby dłonie wyglądały atrakcyjnie

Nowoczesny preparat do usuwania skórek pozwoli na bezpieczne zmiękczenie oraz usunięcie skórek i błonek, które często narastają na płytkę paznokcia. Jest to o tyle ważne, że zabieg ten pozwoli na uzyskanie idealnej płytki do dalszej pracy. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu preparatu skórki stają się gładsze i nie pękają. Produkt dzięki swojej konsystencji jest bardzo prosty w aplikacji oraz wydajny. Jest to dużo bezpieczniejsza alternatywa dla mechanicznego usuwania skórek, jakim jest ich wycinanie.

Koniec z zabrudzeniami

Guma do skórek to preparat, który szybko stał się hitem. Posiada tak wiele zalet, że większość stylistek nie wyobraża sobie bez niego pracy. Nic w tym dziwnego, ponieważ doskonale chroni skórki, szczególnie jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju zdobienia, ombre, brokaty czy stemple. Jeśli chcesz uniknąć wielu poprawek, guma do skórek będzie w takich sytuacjach niezastąpiona, w głównej mierze dotyczy to początkujących paznokciomaniaczek. Stosując gumę, unikniesz nieestetycznego wyglądu brudnych skórek, których doczyszczenie zabierze Ci cenny czas. Kolejną zaletą preparatu jest szybkość i łatwość aplikacji. Wystarczy nałożyć go na skórki wokół paznokci i odczekać około 3 minut, aż zmieni kolor. Guma do skórek nie sprawia żadnych problemów podczas jej ściągania.