Filtruj według

Cena

  • 1,00 zł - 25,00 zł

Efekt

Wykończenie

Wzór

Ozdoby do paznokci

Jeśli nie chcesz poprzestać na hybrydowym manicure, możesz sięgnąć po dodatkowe materiały, dzięki którym Twoje paznokcie zyskają niepowtarzalny wygląd. Sklep internetowy MYLAQ.pl ma w swojej ofercie różnorodne materiały do zdobienia paznokci, a także dedykowane ich precyzyjnej aplikacji, specjalistyczne akcesoria kosmetyczne. Z naszymi produktami zdobienie paznokci będzie łatwiejsze, niż myślisz. Sprawdź naszą ofertę i zamów wybrane kategorie materiałów stylizacyjnych.

Aktywne filtry

SAMODZIELNE ZDOBIENIE PAZNOKCI - JAKIE MATERIAŁY MOGĄ SIĘ PRZYDAĆ?

Choć samodzielne wykonanie efektownego manicure może być dość kłopotliwe, to zdobienie już pomalowanych paznokci jest zwykle znacznie łatwiejsze. Jeśli chcesz zapewnić swoim paznokciom niepowtarzalny wygląd, możesz sięgnąć po proste w aplikacji naklejki na paznokcie, które oferujemy w dużej różnorodności niezwykle atrakcyjnych wzorów. Mamy również folie transferowe do paznokci, które nakłada się na warstwę dyspersyjną, nabłyszcza odpowiednio dobranym topem i utwardza lampą UV. W ofercie sklepu znajdziesz także pyłki do paznokci oraz inne drobne ozdoby w formie różnokolorowych kropek. Co warte podkreślenia, dzięki prezentowanym materiałom zdobienie paznokci hybrydowych jest czynnością stosunkowo prostą, a naniesione na paznokcie ozdoby nie tylko nadają im wyjątkowo atrakcyjny wygląd, ale są również rozwiązaniem dość trwałym. Jeśli zdobienie paznokci jest Twoją pasją, w sklepie, prócz prezentowanych w tym miejscu materiałów, znajdziesz również profesjonalne akcesoria do zdobienia paznokci, takie jak aplikatory do nanoszenia pyłków czy patyczki drewniane do precyzyjnego lokowania ozdób.

Poznaj najlepszej jakości produkty do ozdabiania paznokci pomalowanych lakierem hybrydowym i nadaj im zupełnie nowy, niepowtarzalny wygląd. Zdobienie paznokci prezentowanymi materiałami to doskonały sposób, by przygotować się do wyjątkowego wydarzenia, takiego jak wesele czy zabawa sylwestrowa. Przyjrzyj się dostępnej kolekcji produktów i złóż zamówienie na te z nich, które pasują do Twojego indywidualnego stylu.