Pyłki metaliczne

Zastosowanie pyłku na paznokciach to niezwykle prosta metoda zdobienia, przynosząca spektakularne efekty. Nie trzeba być specjalistką w robieniu mani, by za pomocą pyłków odmienić absolutnie każdą stylizację. Warto po nie sięgnąć nawet jeśli dopiero zaczynamy przygodę z hybrydami i zdobienia to nie jest nasza mocna strona. Z pomocą pyłków metalicznych wszystko się uda!

Aktywne filtry

Na jakie efekty możemy liczyć?

Pyłki metaliczne do paznokci mogą mieć postać cienkich, połyskujących płatków folii w różnym kolorze. Możesz je nałożyć na dowolny odcień lakieru hybrydowego, tym samym bawiąc się i eksperymentując z efektem, jaki chcesz uzyskać. Możesz ozdobić całe paznokcie, lub tylko ich niewielkie fragmenty.

Istnieją również pyłki metaliczne, które efektem będą przypominały lustro na paznokciach, w którym będą odbijały się promienie słoneczne. Jest to zazwyczaj bardzo drobny pyłek, który aplikuje się pacynką lub opuszkiem palca. Do tego pyłku należy użyć Topu Dry.

Metaliczny efekt na wyciągnięcie ręki

Zaskocz wszystkich odmienioną stylizacją dzięki metalicznym pyłkom na paznokcie. Idealnie skomponują się z każdym kolorem lakieru hybrydowego. Są niezwykle trwałe i łatwe w aplikacji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o efektach i inspiracjach pyłkami metalicznymi, zajrzyj na nasz blog: Kamienie szlachetne na Twoich paznokciach dzięki zdobieniom od MYLAQ.