Akcesoria do manicure

Coraz więcej dziewczyn korzysta z nowoczesnych zabiegów kosmetycznych. Chcą mieć modne fryzury, zadbaną cerę oraz dłonie i paznokcie. Te ostatnie potrafią być wyjątkowymi dziełami sztuki. Naturalna płytka paznokcia rzadko bywa idealna, dlatego coraz częściej decydujemy się na wizytę w salonie lub same stylizujemy swoje paznokcie, by ukryć niedoskonałości i zniszczenia powstałe podczas prac domowych czy innych obowiązków. Aby Twój mani był idealnie wykonany, potrzebujesz do tego odpowiednich przyborów. Im dokładniej go wykonasz, im lepszych użyjesz środków, tym Twoja stylizacja utrzyma się znacznie dłużej. Akcesoria do manicure to między innymi waciki do paznokci, pacynka, drewniane patyczki, specjalne folie do usuwania hybrydy, pęseta do zdobień czy magnes do stylizacji cat eye. Tym właśnie akcesoriom przyjrzymy się dokładniej.

Aktywne filtry

Waciki bezpyłowe do paznokci

Wielowarstwowe, wielozadaniowe waciki, bez których żadna manicurzystka nie wyobraża sobie pracy. Idealne do zabiegów związanych z manicure, np. odtłuszczania płytki paznokci czy usuwania warstwy dyspersyjnej. Świetnie nadają się do czyszczenia narzędzi po skończonej stylizacji oraz są pomocne przy usuwaniu lakieru hybrydowego.

Aplikator do pyłku

Aplikator pacynka służy do idealnego nałożenia oraz precyzyjnego wtarcia pyłku na paznokcie hybrydowe. Z obu stron zakończony jest specjalną gąbeczką, która doskonale utrzymuje pyłek, co pozwala na sprawne nanoszenie pyłku bez jego osypywania się. Płaski kształt rączki pozwala na pewny chwyt, co minimalizuje ryzyko wysunięcia się pacynki z palców. Aplikator przeznaczony jest do wielokrotnego użytku.

Patyczki drewniane do paznokci

Proste i poręczne, mają wiele zastosowań, dzięki czemu ułatwią pracę każdej stylistce paznokci, początkującej i zaawansowanej. Są wykonane z drewna pomarańczowego, które cechuje duża trwałość. Posiadają dwie różne końcówki. Zakończenie ścięte służy do odsuwania skórek oraz do usuwania pozostałości lakieru hybrydowego. Zakończenie w kształcie szpicu pomoże podczas nakładania ozdób oraz gdy zdarzy Ci się zalać skórki lakierem hybrydowym.

Folie z wacikami do usuwania lakieru hybrydowego

To produkt, który znacząco przyspieszy proces zdejmowania hybrydy z paznokci, najprostszy i zarazem najbezpieczniejszy. Folia została wzbogacona o chłonny wacik, co umożliwia szybkie i bezproblemowe usunięcie lakieru hybrydowego. Jedyne co musisz zrobić, to nasączyć wacik acetonem i owinąć paznokcie folią. Proces usunięcia hybryd za pomocą folii pozwoli zaoszczędzić Ci sporo czasu.

Pęseta do zdobień

To bardzo precyzyjne narzędzie, które przyda się podczas nakładania wszelkiego rodzaju zdobień. Od kryształków i cyrkonii po folie transferowe i naklejki wodne. Jest lekka i poręczna, dzięki czemu przyjemnie się nią pracuje i nie męczy dłoni. Wykonana jest ze stali nierdzewnej, co ułatwia czyszczenie i dezynfekcję.

Magnes dwustronny do Cat Eye

To magnes do tworzenia efektu kociego oka. Przeznaczony jest do magnetycznych lakierów hybrydowych. Tworzy zjawiskowe wzory, których wyrazistość i precyzja zależy w dużej mierze od tego, jak długo przytrzymamy magnes nad paznokciem. Prostokątna końcówka przyciąga opiłki zatopione w lakierze, a okrągła odpycha je. Dzięki temu możesz w łatwy sposób układać wzory na paznokciach, jak tylko chcesz.