Folie transferowe do paznokci

Szukasz sposobu na efektowne wykończenie paznokci malowanych lakierem hybrydowym? W ofercie sklepu internetowego MYLAQ.pl znajdziesz folie transferowe i szereg innych profesjonalnych akcesoriów kosmetycznych. Dzięki nim zdobienie paznokci stanie się dla Ciebie prawdziwą frajdą, pozwalając na osiągnięcie niezwykle spektakularnego efektu wizualnego. Znajdziesz w tym miejscu najlepsze produkty z efektem lustrzanego odbicia i inne, dostępne są w kliku atrakcyjnych wersjach kolorystycznych.

Aktywne filtry

JAK NAKŁADAĆ FOLIE TRANSFEROWE NA PAZNOKCIE?

Stosowanie folii pozwoli na uzyskanie niezwykle ciekawego efektu wizualnego, zwłaszcza jeśli sięgniesz po produkt z wyraźnie zarysowanym wzorem, ewentualnie zdecydujesz się na niesymetryczne zdobienia foliami lustrzanymi. Folia transferowa to produkt przeznaczony do stosowania na hybrydę bez lub z klejem W pierwszym wariancie folia na paznokcie nakładana jest bezpośrednio na wcześniej przygotowaną warstwę dyspersyjną, która wciąż lekko się klei. Po jej odciśnięciu na wybranych fragmentach paznokcia, wzór warto zabezpieczyć i nadać mu dodatkowy połysk, sięgając po specjalny top do hybryd, a następnie całość utwardzić pod lampą. W drugim wariancie warstwę dyspersyjną zmywamy cleanerem i nakładamy na paznokieć klej, a następnie folię. Po odciśnięciu delikatnie usuwamy folię, a powstały wzór zabezpieczamy topem i utwardzamy pod lampą. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wyjątkowo oryginalne folie transferowe na paznokcie i jeśli zależy Ci uzyskaniu ciekawego efektu dekoracyjnego, korzystaj z nich przy każdej możliwej okazji.

Kolorowa folia do paznokci to sprawdzony sposób na ich dodatkową dekorację, idealny na specjalne okazje. Jeżeli jesteś manikiurzystką, prezentowane folie transferowe do paznokci pozwolą zaproponować klientkom coś więcej niż standardowy manicure hybrydowy. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić również szereg innych produktów, dzięki którym pielęgnacja paznokci po hybrydzie będzie znacznie bardziej efektywna. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i zamów jeden z interesujących Cię produktów.