Czarne naklejki na paznokcie

Kolekcja czarnych naklejek to szybki sposób na zmianę dotychczasowego, monotonnego mani w zjawiskowe dzieło. Moda na korzystanie z naklejek do paznokci trwa, a nawet można powiedzieć, że coraz bardziej się rozkręca. Nic w tym dziwnego, ponieważ ich aplikacja nie wymaga żadnych skomplikowanych czynności, a mani z wykorzystaniem naklejek wygląda niezwykle profesjonalnie i ciężko je odróżnić od ręcznie malowanych wzorków. Dobrej jakości naklejki mimo wykonywania codziennych obowiązków będą bardzo trwałe.

Aktywne filtry

Czarne nie znaczy nudne

Czarne naklejki na paznokcie to zdecydowanie wybór dla pewnych siebie Dziewczyn, które stawiają na jakość oraz minimalistyczne i intrygujące wykończenie stylizacji swoich paznokci. Dzięki naklejkom stworzysz wyjątkowy i przykuwający spojrzenia mani. Czerń świetnie będzie współgrała z klasycznymi kolorami lakierów hybrydowych, z wszelkimi czerwieniami, z bielą czy z odcieniami nude. Czarne naklejki na paznokcie cechują się wysoką jakością i są wytrzymałe. Po aplikacji idealnie przylegają do płytki paznokcia, zapewniając ich przyjemne użytkowanie.

Naklejki wodne w kolorze czarnym

Ozdabianie paznokci przy pomocy naklejek wodnych to bardzo popularny sposób ze względu na łatwość ich aplikacji oraz wygląd całej stylizacji. Czarne naklejki na paznokciach będą wyglądały jak ręcznie namalowane. Zanim przystąpimy do ozdabiania, warto przygotować naklejki, czyli wyciąć odpowiednie kształty z arkusza. Ważną częścią jest oczywiście przygotowanie samych paznokci, tak jak zazwyczaj to robimy oraz pomalowanie ich wybranym kolorem lakieru hybrydowego. Ważne, by nie przecierać go cleanerem, ponieważ naklejki aplikuje się na warstwę dyspersyjną. Zanim przykleimy naklejkę, należy zwilżyć ją wodą, aby swobodnie zsunęła się z papierka. Teraz można ją zaaplikować na lepką warstwę lakieru wzorem do góry. Wystające brzegi naklejki można wyrównać pilnikiem. Całość zabezpieczamy Topem.