Cleaner do paznokci

Cleaner to produkt, bez którego ciężko wykonać jakikolwiek manicure. Jego zadaniem jest kompleksowe przygotowanie płytki paznokcia w trakcie wykonywania stylizacji. Preparat usuwa tłuszcz oraz wszelkie zabrudzenia, dzięki czemu aplikowany produkt dłużej się utrzymuje na paznokciach, a Ty możesz cieszyć się idealnym mani przez wiele tygodni. Cleanery do paznokci usuwają również lepką warstwę dyspersyjną, która tworzy się na powierzchni lakieru hybrydowego po utwardzeniu go w lampie UV/LED.

Aktywne filtry

Jak działa cleaner?

Odtłuszczenie i usunięcie pyłu z płytki paznokcia po jej przygotowaniu do dalszej stylizacji jest niezwykle ważne. W tym procesie powstaje tak dużo drobnego pyłu, że utrudnia on dalszą pracę. Jeśli nie usuniesz go prawidłowo, możesz być pewna, że baza zostanie nałożona źle, a cała stylizacja zacznie się kruszyć i odpadać po kilku dniach. Cleaner usunie wszelkie zanieczyszczenia z płytki, odtłuści ją, co pozwoli zaaplikować bazę na idealnie czysty paznokieć.

Jak prawidłowo używać cleanera?

Zastanawiasz się, czy cleaner do paznokci jest łatwy w użyciu? Zdecydowanie tak! Aby móc przystąpić do pracy z cleanerem, potrzebujesz specjalnych wacików, które dobrze nim nasiąkną oraz nie zostawią żadnych pyłków ani włosków na paznokciach. Są to tak zwane waciki bezpyłowe, bardzo wygodne w użyciu, wydajne i co ważne nie rozrywają się podczas przecierania paznokci. W ten sposób odtłuścisz płytkę paznokcia oraz pozbędziesz się warstwy dyspersyjnej powstałej po utwardzeniu Topu.