Kolorowe naklejki na paznokcie

To bez wątpienia jeden z prostszych i ciekawszych sposobów zdobienia paznokci. Wręcz idealnie nadają się do stylizacji z wykorzystaniem lakierów hybrydowych. Występują w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej, w wielu ciekawych kształtach i rozmiarach, co pozwala na nieograniczone możliwości tworzenia oryginalnych stylizacji. Obecnie kolorowe naklejki na paznokcie cieszą się bardzo dużą popularnością, ponieważ ich aplikacja jest dziecinnie prosta i nie wymaga dużego nakładu czasu i pracy.

Aktywne filtry

Kolorowe zdobienia wprost z salonu

Kolorowe naklejki na paznokcie to idealna propozycja dla każdej dziewczyny, która zaczyna swoją przygodę z hybrydami, bądź nie czuje się jeszcze zbyt pewnie jeśli chodzi o wykonywanie misternych wzorków. Dodatkowo wybór tego typu zdobienia pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu. Aplikacja naklejek trwa kilka minut, a uzyskany efekt wygląda całkowicie profesjonalnie. Kolorowe naklejki na paznokcie występują w wielu kształtach oraz rozmiarach, spośród których na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dzięki nim wykonasz idealną stylizację na każdą porę roku.

Różnokolorowe naklejki wodne

Naklejki wodne to rodzaj kalkomanii, a ozdobione w ten sposób paznokcie wyglądają jak ręcznie malowane. Ich aplikacja jest bardzo prosta i nie wymaga żadnych artystycznych umiejętności. Na początku jak zwykle należy przygotować odpowiednio swoje paznokcie oraz użyć swojego ulubionego lakieru hybrydowego. Wcześniej można przygotować naklejki, czyli powycinać interesujące nas kształty z arkusza. Tak przygotowane naklejki należy zwilżyć wodą, aby mogły swobodnie zsunąć się z papierka. Teraz możemy nałożyć naklejki na dyspersyjną warstwę lakieru hybrydowego wzorem do góry. Jeśli naklejka wystaje poza płytkę paznokcia, można ją wyrównać pilnikiem. Na końcu zabezpieczamy całość Topem. Jakiś czas temu na naszym blogu pojawił się wpis dotyczący kolorowych naklejek na paznokcie oraz kilka inspiracji. Jeśli interesuje Cię, jak ciekawie można wykorzystać naklejki, zajrzyj do wpisu Zachwycające naklejki wodne - przywitaj wiosnę z MYLAQ.