Złote naklejki na paznokcie

Naklejki na paznokcie przeznaczone są do szybkich zdobień, szczególnie w sytuacji jeśli nie masz jeszcze wprawionej ręki, a marzą Ci się modne i precyzyjne wzorki, które ożywią jednokolorową stylizację. Dzięki złotym naklejkom do paznokci w kilka chwil stworzysz efektowny mani, w którym efekt końcowy zależeć będzie tylko i wyłącznie od Ciebie i Twojej wyobraźni.

Aktywne filtry

Naklejki stylu glamour

Złote naklejki do paznokci są wyjątkową propozycją, zawierającą atrakcyjne wzory w różnych rozmiarach i kształtach, co daje nieskończone wręcz możliwości tworzenia oryginalnych stylizacji. Złoty kolor naklejek to świetne rozwiązanie dla dziewczyn, które cenią sobie pewność siebie, jakość oraz intrygujące kształty na paznokciach. Dzięki złotym naklejkom na paznokcie stworzysz stylizacje w eleganckim i wytwornym stylu. Szczególnie dobrze będą wyglądały w zestawieniu z czernią i czerwienią jako kolorami bazowymi.

Naklejki wodne w kolorze złota

Ozdabianie paznokci naklejkami wodnymi jest niezwykle proste. Dzięki nim całkowicie odmienisz wygląd swoich paznokci. Złote wzory w stylu glamour? Taki efekt osiągniesz w kilka minut, nie musisz mieć wprawy, ani zdolności plastycznych. Wystarczy wyciąć z arkusza interesujący nas fragment z naklejką i zwilżyć go delikatnie wodą tak, by swobodnie zsunął się z papierka. Następnie należy nałożyć naklejkę na warstwę dyspersyjną ulubionej kolorowej hybrydy wzorem do góry. Jeśli naklejka jest za duża, możesz ją wyrównać pilnikiem. Na końcu całość zabezpieczamy topem.