Pyłki neonowe

Neony i fluorescencyjne kolory to hity ostatnich miesięcy. Szczególnie dobrze wyglądają na paznokciach latem, świetnie współgrając z letnią opalenizną. Pyłki neonowe są bardzo drobne i intensywnie napigmentowane. Wystarczy jedna warstwa, aby efekt był zadowalający. Zaletą wszystkich pyłków, w tym także pyłków neonowych jest to, że są przeznaczone nie tylko dla profesjonalistek, ale również dla dziewczyn, które dopiero zaczynają tworzyć swoje pierwsze stylizacje. Dzięki tym pyłkom wyczarujesz na paznokciach zjawiskowy efekt dymu czy ombre, a niektóre, dzięki swej rewolucyjnej formule, będą świeciły w ciemności.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Smoke effect, czyli efekt dymu

To niezwykle proste zdobienie jest ostatnio bardzo na czasie. Aby cieszyć się tą stylizacją, wystarczy, że pomalujesz paznokcie ulubionym kolorem hybrydy i zaaplikujesz na nią Top Dry. Po utwardzeniu należy wykonać dymne zdobienie białą hybrydą - wzór, który naniesiesz rozmyj pędzelkiem namoczonym w cleanerze. Jeśli efekt rozmycia Cię zadowala, poczekaj chwilę, aż cleaner odparuje, a następnie utwardź wzór w lampie. Teraz najprzyjemniejsza część, czyli nakładanie neonowego pyłku. Najlepiej aplikować go specjalną pacynką. Na sam koniec oczywiście nakładamy wybrany Top i utwardzamy.

Efekt ombre

Wykonanie idealnego ombre na paznokciach za pomocą lakierów hybrydowych stanowi nie lada wyzwanie. Pyłki neonowe są w tej kwestii dużym ułatwieniem. Wystarczy nanieść pacynką na gąbeczkę do ombre niewielką ilość pyłku, a następnie odbić go na dyspersyjnej warstwie lakieru hybrydowego. Nanoszenie pyłku gąbeczką powtarzaj do momentu, aż będziesz zadowolona z efektu końcowego. Pamiętaj, że nadmiar pyłku zawsze możesz usunąć miękkim pędzelkiem. Na koniec oczywiście należy nałożyć dowolny Top i utwardzić.

Fluorescencyjny puder

To idealny pomysł na imprezową stylizację. W dzień Twoje paznokcie łapią promienie słoneczne, a w nocy to one świecą. Zainspiruj innych, tworząc misterne zdobienia, lub wyczaruj wielobarwny mani. Najlepsze efekty uzyskasz, jeśli kolor bazowy hybrydy będzie jak najbardziej zbliżony do koloru fluorescencyjnego pyłku - wtedy Twoja stylizacja zaświeci jeszcze mocniej.