Lakiery hybrydowe neonowe

W ostatnich latach lakiery hybrydowe neonowe zyskują coraz większą popularność. Ich intensywne barwy pożądane są szczególnie w okresie wiosennym oraz letnim. Przede wszystkim mają nas rozweselać, odświeżać i dodawać promiennego wyglądu. Ich jaskrawe odcienie pasują do każdej stylizacji, dlatego też jedynym ograniczeniem przy doborze lakieru jest Twoja fantazja oraz to, w jakim kolorze czujesz się najlepiej.

Aktywne filtry

Neonowy mani - najmodniejsze kolory

Jeśli zastanawiasz się które neonowe lakiery hybrydowe są na topie, które kolory są modniejsze od innych, to możemy Cię uspokoić. Każdy z odcieni ma w sobie to “coś”, dzięki czemu są one bardzo soczyste, wyraziste i wyróżniające się. Pewne jest, że z takimi kolorami na paznokciach nie znikniesz w tłumie. Warto podkreślić, że odpowiednio naświetlone neonowe lakiery z kolekcji My Bright Colours będą świeciły w ciemności! Neonowe lakiery hybrydowe możesz nosić solo lub też zestawiając ze sobą kilka różnych odcieni w tej samej stylizacji. Nieważne czy nosisz krótkie, czy długie paznokcie. Neonowy mani będzie świetnie wyglądać w obydwu przypadkach.

Jednolite, a może wzorzyste?

Jeśli tkwi w Tobie odrobina szaleństwa, z powodzeniem możesz zestawić neonowe lakiery hybrydowe z różnymi wzorami. Mogą to być czarne rysunki wykonane za pomocą rapidographu, zwierzęce printy czy też naklejki na paznokcie. Możliwości jest mnóstwo. Zachęcamy do odwiedzin naszego bloga i zapoznania się ze wpisem na temat neonowych lakierów. Znajdziecie tam wiele inspiracji i wskazówek na temat tego, jak i z czym zestawiać lakiery neonowe hybrydowe oraz na czym polega ich fenomen.