Bazy hybrydowe klasyczne

Odpowiednie przygotowanie płytki paznokcia przed malowaniem oraz zastosowanie dobrej jakości bazy hybrydowej to klucz do pięknej i udanej stylizacji, która utrzyma się na paznokciach długie tygodnie w dobrej kondycji. Wiele dziewcząt, szczególnie tych rozpoczynających swą przygodę z hybrydami zastanawia się, po co tak naprawdę jest baza i czy nie jest ona kolejnym produktem - chwytem marketingowym, który ma nas naciągnąć na dodatkowe koszta. Prawda jest taka, że bazy hybrydowe klasyczne to klucz do sukcesu, to element udanej stylizacji, od nich zależy efekt końcowy, jaki uzyskamy na paznokciach.

Aktywne filtry

Po co jest baza hybrydowa?

Dobra baza hybrydowa sprawi, że płytka paznokcia będzie wyrównana, jednolita, wygładzi jej nierówności oraz uzupełni wszelkie ubytki. Chroni płytkę przed przebarwieniami. Jej niezwykle istotną rolą jest również to, że dzięki niej, kolejne warstwy lakierów i topu będą się bardzo dobrze trzymały, co przełoży się na trwałość Twojego manicure. Bazy hybrydowe o gęstej konsystencji, tak zwane budujące dodatkowo pozwolą nadbudować i przedłużyć naturalną płytkę nawet o 5 mm. Manicure hybrydowy bez bazy będzie pękać i odpryskiwać. W takiej sytuacji nie ma mowy również o tygodniach noszenia ulubionej stylizacji.

Na co zwrócić uwagę podczas stosowania bazy hybrydowej?

Jeśli chcesz cieszyć się ze starannie wykonanego manicure, ważne, abyś zwróciła uwagę na kilka kwestii. Kluczem do sukcesu będą nie tylko dobrej jakości kosmetyki czy lampa UV/LED o dużej mocy, ale również odpowiednia technika. Bardzo ważne jest, aby przed przystąpieniem do pracy zapoznać się ze specyfikacją poszczególnych produktów, takich jak baza, lakier czy top. Dzięki temu nie popełnimy błędów podczas nakładania i utwardzania ich w lampie. Tylko to zapewni nam trwały i estetyczny wygląd manicure. Stosowanie bazy hybrydowej jest koniecznością. To preparat, który zwiększy przyczepność lakierów oraz trwałość stylizacji, nie dopuści do przebarwień płytki, dzięki czemu hybrydy będą wyglądały zjawiskowo.