Topy hybrydowe z połyskiem

Top hybrydowy z połyskiem ma za zadanie przedłużyć trwałość naszej stylizacji. Niezaprzeczalne jest to, że mani wykończony topem utrzymuje się na paznokciach dłużej, a kolor lakieru nie blaknie i pozostaje tak samo piękny do ostatniego dnia. Bez topu żaden manicure nie mógłby się udać. Klasyczny top hybrydowy z połyskiem jest produktem bezbarwnym. Istnieją również topy, które są produktami 2 w 1 i łączą w sobie dodatkowo cechy bazy hybrydowej. Podobnie jak pozostałe lakiery w technice hybrydowej, topy hybrydowe z połyskiem muszą być utwardzone w lampie UV/LED.

Aktywne filtry

Top z połyskiem - czy jest konieczny do wykończenia mani?

Top to ostatnia warstwa, jaką nanosimy podczas stylizacji hybrydami. To on jest odpowiedzialny za to jak będzie wyglądać ostatecznie nasz manicure. Nawet jeśli spędziłabyś nad stylizacją dobrych kilka godzin i wykonała ją z największą starannością, to bez topu, po dwóch, trzech dniach nie będzie już nic warta. Dlatego nigdy nie pomijaj ostatniego kroku, jakim jest nałożenie topu. Jeśli chcesz cieszyć się z pięknego, efektownego połysku na paznokciach przez długie tygodnie, użyj topu hybrydowego z połyskiem.

Czym wyróżniają się topy hybrydowe z połyskiem?

Przede wszystkim będą chroniły Twoją stylizację przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi, czyli zarysowaniami oraz przytarciami. Jeśli zdecydowałaś się na dodanie delikatnych zdobień do stylizacji, top hybrydowy z połyskiem utworzy swoistego rodzaju błyszczącą tarczę ochronną. Ponadto topy z połyskiem wydobywają z kolorów hybrydowych głębię, zapewniają długotrwały połysk oraz jak każdy inny top zwiększają trwałość manicure.