Lakiery hybrydowe szare

Paznokcie hybrydowe w szarym odcieniu niemalże nigdy nie wychodzą z mody. Są nadzwyczaj uniwersalnym rozwiązaniem, które świetnie sprawdzi się na wiele okazji. Szare paznokcie współgrają z niezliczonymi stylizacjami, zarówno minimalistycznymi i bardzo prostymi, jak i barwnymi, wyrazistymi kreacjami.

Aktywne filtry

Co więcej, jest to kolor, który śmiało możesz wybrać jako podstawę kompozycji, którą wykonasz na płytce swoich paznokci. Szary lakier hybrydowy jest doskonałą propozycją dla kobiet, które lubią ryzykować ze wzorami, ozdobami, formą. Szarość możesz wzbogacić o złote, przykuwające wzrok dekoracje, abstrakcyjny french, szalone, wzajemnie przecinające się linie. Niewątpliwie niebanalnym rozwiązaniem jest także pomalowanie części paznokci szarym lakierem, a na dwóch paznokciach, zaaplikowanie zupełnie innego motywu, który współgra z kolorem — chociażby marmuru. 

Lakier hybrydowy szary jest ponadczasowym wyborem, który sprawdzi się w każdym sezonie. Niezależnie od tego, czy chcesz prezentować się elegancko, a może kobieco i oryginalne, hybrydy które wykonasz przy użyciu szarego koloru dodadzą Ci pewności siebie i niezawodnie dopełnią Twój outfit.  

Szare lakiery hybrydowe. Odcienie od MYLAQ, które są totalnym must have

W MYLAQ lakiery są tworzone z myślą o niezależnych kobietach, chętnie podkreślających swój nietuzinkowy charakter, wyjątkową osobowość. Produkty łączą w sobie to, co ważne. Ich jakość nie pozostawia sobie niczego do życzenia, a zarazem znakomicie wpisują się w potrzeby i oczekiwania amatorek. 

Jakie odcienie czekają na Ciebie w kategorii szarości? Pierwszym z nich jest My Autumn Rain. Kiedy za oknem króluje słota. deszcz, a liście spadają z drzew i zimny wiatr zwiastuje rychłe zbliżanie się zimy, stylizacja wykonana z pomocą tego lakieru szczególnie powinna przypaść Ci do gustu. 

My Cloudy Mood to z kolei ukłon w stronę klasyki. Być może w Twoim zawodzie obowiązuje Cię ścisły dress code albo z natury jesteś dość spokojną osobą i zdecydowanie wolisz stonowane odcienie. W obu tych przypadkach gwarantujemy, że My Cloudy Mood to właśnie to, czego szukasz! 

A może masz ochotę na coś nieco ciemniejszego? Zapoznaj się z naszą ofertą ciemnych, szarych lakierów hybrydowych i wybierz produkt, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania. 

Pozostałe zalety, które powinnaś docenić:  

  • Lakiery utrzymują się na paznokciach bez odprysków

  • Produkt zapewnia bardzo dobre krycie

  • Praktyczny pędzelek pozwala na proste pokrycie w pełni paznokcia.