Bazy hybrydowe kryjące

Cover Base to wyjątkowy produkt, który spełnia jednocześnie dwie funkcje: bazy oraz koloru, dzięki czemu stylizację wykonasz w ekspresowym tempie, nadając jej przepiękną barwę. Bazy hybrydowe kryjące całkowicie odmieniły świat hybryd, z ich użyciem prostą stylizację można wykonać już w 30 minut. Niektóre odcienie kryjących baz hybrydowych doskonale sprawdzą się również w stylizacji french.

Aktywne filtry

Zalety stosowania Cover Base

Użycie kryjącej bazy hybrydowej to zdecydowanie duża oszczędność czasu. Występuje w wielu interesujących odcieniach, z których każda z Was z pewnością znajdzie swój ulubiony. Z drugiej strony nie jest powiedziane, że na Cover Base nie można nałożyć kolorowej hybrydy. Genialnie sprawdzi się jako podkład pod podobne kolory, tym samym podbijając ich barwę. Bazy hybrydowe kryjące świetnie wzmacniają paznokcie, dzięki czemu cała stylizacja jest jeszcze trwalsza.

Wersja z lakierem czy bez?

Bazy hybrydowe kryjące możemy stosować jako produkt 2 w 1 lub klasycznie, potraktować je jako bazę i dodatkowo nałożyć kolor. To od Ciebie zależy, która wersja bardziej przypadnie Ci do gustu. Obojętnie na którą się zdecydujesz, paznokcie zawsze należy przygotować tak samo, czyli nadać im kształt, zmatowić, usunąć pył i przemyć cleanerem. Następnie warto nałożyć cienką warstwę primera bezkwasowego, który zwiększy przyczepność płytki paznokcia. Kiedy primer wyschnie, aplikujemy cienką warstwę Cover Base w wybranym kolorze. W tym miejscu należy podjąć decyzję, czy nakładamy kolor, czy nasz mani ma bazować tylko na bazie kryjącej. W zależności od tego, na co się zdecydujemy, aplikujemy albo kolorowy lakier hybrydowy, albo drugą warstwę bazy i utwardzamy. Na koniec oczywiście całość należy zabezpieczyć Topem.