Bazy hybrydowe transparentne

To jedne z najbardziej popularnych baz hybrydowych. Nie są całkowicie kryjące. Pozostawiają lekki prześwit płytki paznokci, przez co dają bardzo ładny efekt, delikatny i nienachalny. Zwiększają przyczepność lakieru hybrydowego i chronią naturalną płytkę paznokcia. Stanowią bardzo mocny fundament, na którym będziesz mogła zbudować trwały i piękny manicure. Są produktami bardzo wydajnymi, a ich stosowanie jest tak proste, że nawet początkujące stylistki poradzą sobie z nimi bez trudu.

Aktywne filtry

Transparentne bazy - czym mogą nas zaskoczyć

To grupa produktów charakteryzujących się wieloma odmiennymi cechami, zależnymi od tego czego w danej chwili potrzebujesz. Łączy je wysoka jakość, łatwość w stosowaniu i transparentność. W tej kategorii znajdziesz budujące bazy, które pozwolą Ci nadbudować i przedłużyć płytkę paznokcia nawet o 5 mm. Uzyskanie idealnego kształtu dzięki takiej bazie nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. Bazy hybrydowe transparentne to również produkty 2 w 1, które łączą w sobie dwie funkcje: bazy oraz topu. Solidna podstawa i skuteczna ochrona to świetne rozwiązanie, które warto mieć zawsze pod ręką.

Fundament każdej stylizacji

Baza hybrydowa to produkt, bez którego nie może istnieć żadna stylizacja, jest fundamentem każdej z nich. Baza jest gwarancją trwałości, produktem, który bezpośrednio sąsiaduje z naturalną płytką paznokcia. Musi być bezpieczna i chronić nasze paznokcie przed uszkodzeniami i przebarwieniami. Jeśli szukasz produktu, który bez problemu pokryjesz kolorowymi lakierami hybrydowymi, wybierz transparentną bazę hybrydową, która sprawdzi się przy każdej okazji.