Lakiery hybrydowe białe

Białe lakiery hybrydowe kojarzą się przede wszystkim z okresem letnim. To właśnie wtedy najchętniej sięgamy po jasne odcienie, które świetnie kontrastują z opaloną skórą! Stylizacje, wykonane z pomocą białych lakierów hybrydowych, sprawdzą się także w innych sezonach.

Aktywne filtry

Zimą, w okresie świątecznym można wykorzystać je do skomponowania estetycznych, uroczych wzorków, na przykład śnieżynek. Co więcej, biały lakier niewątpliwie przyda się, jeśli marzy Ci się klasyczny lub geometryczny french z bielą. Propozycje MYLAQ są tworzone z myślą o nowoczesnych, niezależnych, pewnych siebie kobietach, które lubią dbać o swój wygląd, a zarazem eksperymentować i bawić się modą. 

Biały lakier hybrydowy.  Co sprawia, że powinnaś mieć go w swojej kolekcji? 

Niewątpliwie ogromnym atutem białych lakierów jest fakt, że stanowią doskonałą bazę dla wielu stylizacji. W Twojej pracy wymagany jest dress code, a co za tym idzie, także estetycznie wykonany manicure? Klasyczny french albo minimalistyczna kompozycja kilku linii, przecinających płytkę sprawdzą się idealnie! A może masz ochotę na odrobinę szaleństwa? W takim razie połącz biały lakier z innymi kolorami MYLAQ i stwórz stylowe ombre albo gradient. Innym, ciekawym pomysłem jest wykonanie białych wzorów na nieco ciemniejszym lakierze bądź vice versa. 

Biały lakier hybrydowy jest chętnie wybierany przez panny młode. Panie decydują się na zestawienie bieli i różu czy beżu, dzięki czemu uzyskują subtelny, delikatny efekt, dopełniający ich stylizację w tym absolutnie wyjątkowym dniu. 

Wśród naszych promozcyji znalazły się dwa odcienie białych lakierów hybrydowych. Pierwszy, My Classic White, to ukłon w stronę tradycji — odcień ten można by nazwać typową, nieskazitelną bielą. Z kolei My Arielle Mist to delikatny błysk, biel z drobinami brokatu. Jeśli wybierasz się na imprezę i chcesz prezentować się zjawiskowo, dodaj sobie charakteru połyskującymi hybrydami! 

Zalety, o których należy pamiętać: 

  • Lakiery MYLAQ posiadają wygodny, precyzyjny pędzelek, z którego pomocą z łatwością pokryjesz całą płytkę paznokcia, nawet jako osoba początkująca, 

  • Mają bardzo dobre krycie

  • Wydajność, która nie pozostawia sobie niczego do życzenia, 

  • Hybrydy przyciągają wzrok. 

Sięgnij po jeden z białych lakierów MYLAQ, aby cieszyć się pięknymi dłońmi i dodać sobie pewności siebie.