Lakiery hybrydowe pomarańczowe

Pomarańczowy jest kolorem pełnym energii, żywym i pobudzającym do działania. Zarówno w outfitach, jak i na hybrydach, prezentuje się nadzwyczaj optymistycznie. Dziewczyny stawiają na pomarańcz zarówno latem, jak i w okresie jesiennym, gdy przyroda osnuwa się tym promiennym, przykuwającym wzrok kolorem.

Aktywne filtry

POMARAŃCZOWY LAKIER HYBRYDOWY. DODAJ SWOIM STYLIZACJOM ODROBINĘ RADOŚCI! 

W pomarańczowy lakier hybrydowy wyposaż się również i Ty! Jesteśmy pewni, że z jego pomocą skomponujesz w pełni unikatowe, oryginalne kompozycje, które dodadzą Ci pewności siebie. Pomarańczowe lakiery hybrydowe możesz z łatwością łączyć z innymi kolorami. Doskonale stapia się z brązem i czerwienią, za to jeśli szukasz odważnych kompozycji, wypróbuj na swoich paznokciach zestawienie pomarańczowych tonów z niebieskim! Świetnym pomysłem, chociażby na uczelnię czy też do pracy, jest pomalowanie paznokci pomarańczowym lakierem, a następnie namalowanie na nich podłużnych linii. 

Lakier hybrydowy pomarańczowy. Nietypowe pomysły na stylizację 

Masz dość nudnych, standardowych hybryd i w tym miesiącu chcesz zaszaleć? Mamy dla Ciebie kilka prostych pomysłów, dzięki którym stworzysz oryginalne hybrydy i dodasz sobie pewności siebie. 

Inspiracje: 

  • Cztery paznokcie pokryj pomarańczowym lakierem, jeden pozostaw wolny. Pokryj go białym bądź innym, jasnym kolorem, a następnie z pomocą pomarańczowego, wcześniej już wykorzystywanego lakieru i cienkiego pędzelka, namaluj wzór pomarańczy. Zielonym kolorem możesz domalować listek. Każdego lata owocowe motywy powracają do trendów, dlatego Twoja stylizacja niewątpliwie okaże się stylowa, 

  • Wybierz dwa odcienie pomarańczowego, pomaluj nimi po dwa paznokcie a środkowy pozostaw wolny. Na nim połącz ze sobą dwa lakiery. Gotowe! 

  • Na jeden z paznokci, pomalowanych na pomarańczowo, nanieś wzory, na jakie tylko masz ochotę, wykonane białym lakierem. 

Lakier hybrydowy pomarańczowy. Co sprawia, że warto? 

Z myślą o Tobie przygotowaliśmy na MYLAQ szeroką ofertę pomarańczowych lakierów hybrydowych. Znajdziesz wśród nich neonowe odcienie, jak i nieco bardziej stonowane, przełamane beżem lub czerwienią. A jeśli marzy Ci się odrobina blasku, postaw na lakier z drobinami brokatu! 

Lakiery hybrydowe MYLAQ charakteryzują się ponadprzeciętną trwałością, doskonałą pigmentacją. Co więcej, posiadają one praktyczne pędzelki, z których pomocą z łatwością w kilka chwil pokryjesz całą płytkę paznokcia.