Bazy hybrydowe budujące

Dla większości z nas próby zapuszczenia długich, naturalnych paznokci kończą się zazwyczaj niepowodzeniem. Codzienne domowe czynności sprawiają, że płytki paznokci są słabe i łamliwe. Jeśli brzmi to dla Ciebie znajomo, nic straconego. Dzięki bazie hybrydowej budującej będziesz mogła cieszyć się z trwałej stylizacji, a do tego z ich przedłużeniem poradzisz sobie bez problemu sama w domowym zaciszu.

Aktywne filtry

Baza przedłużająca paznokcie

Bazy budujące pod hybrydę nie tylko służą jako podkład pod kolorowy lakier hybrydowy. Mają jeszcze jedną bardzo ważną funkcję. Dzięki nim przedłużysz płytkę paznokcia nawet o 5 mm! Gęsta konsystencja bazy budującej oraz specjalnie wykonany pędzelek sprawią, że nie będziesz musiała martwić się o zalane skórki, czyli to, z czym często zmagają się niedoświadczone stylistki, a budowanie trwałych i pięknych paznokci będzie niezwykle proste i satysfakcjonujące.

Co warto wiedzieć o bazie budującej?

Baza hybrydowa budująca polecana jest szczególnie dziewczynom, które zmagają się na co dzień z kruchymi i łamliwymi paznokciami oraz tym, które mają tendencję do ich obgryzania. Baza budująca w kilka chwil pozwoli na przedłużenie, wyrównanie wszelkich nierówności płytki oraz jej nadbudowę. Dodatkowym atutem jest zwiększenie przyczepności lakieru hybrydowego i topu. Baza przedłużająca świetnie wzmacnia płytkę oraz zabezpiecza paznokcie przed wszelkimi uszkodzeniami. Jest doskonałą alternatywą dla trudniejszych metod przedłużania paznokci, na przykład żelem.