Lakiery hybrydowe granatowe

Określiłabyś siebie jako silną, niezależną, pewną siebie kobietę o wyrazistym, oryginalnym stylu? Niewątpliwie, gdy komponujesz swoje stylizacje, myślisz nie tylko o doborze właściwych, stylowych ubrań, ale także dopełniających połączenie paznokciach.

Aktywne filtry

LAKIER HYBRYDOWY GRANATOWY

Jeśli intensywne i dość ciemne kolory to właśnie to, co lubisz, granatowy lakier hybrydowy musi znaleźć się w Twojej kolekcji! Granatowe lakiery hybrydowe wyróżniają się przede wszystkim swoją uniwersalnością; sprawdzą się niemalże w każdej sytuacji. Śmiało możesz pomalować nimi płytkę paznokcia wówczas, gdy chcesz stworzyć estetyczne paznokcie do pracy, ale także wtedy, kiedy wybierasz się na imprezę, wychodzisz z przyjaciółmi na miasto bądź czeka Cię ważna, rodzinna uroczystość. Granat bowiem świetnie łączy się z eleganckimi outfitami, ale z drugiej strony pozwoli uniknąć przesady i kiczu, jeśli postawiłaś na barwne połączenie.

Lakiery hybrydowe granatowe. Dlaczego warto? 

Granatowe lakiery hybrydowe są, jak zaznaczyliśmy powyżej, nadzwyczaj klasycznym rozwiązaniem. Kobiety, które preferują raczej subtelne, jasne odcienie mogą jednak nie czuć się komfortowo w dosyć ciemnym pigmencie na paznokciach. Nie oznacza to, że muszą zrezygnować z inwestycji w granat! Granatowy lakier warto mieć w swojej kolekcji nie tylko po to, aby pokrywać nim płytkę w całości, ale również z tej racji, że z jego pomocą można wykonać piękne, niebanalne ozdoby na jaśniejszych lakierach — linie, kropki lub nieregularne wzory. 

Inną, ciekawą inspiracją jest wykonanie gustownego ombre. Od granatu przejdź stopniowo do jasnego błękitu, a finalnie — nawet bieli. Efekt uzyskasz z pomocą specjalnej gąbki. Co najważniejsze — nie obędzie się bez dawki kreatywności! 

Jakie granatowe lakiery hybrydowe czekają na Ciebie w MYLAQ? 

  • My Dark Denim. Klasyczny, doskonale kryjący lakier o mocnej, ciemnej barwie. Dedykowany jest pewnym siebie kobietom, 

  • My Sparling Galaxy. A może masz ochotę na odrobinę szaleństwa Z tym lakierem bez trudu wykonasz iście kosmiczne hybrydy! Lakier zawiera w sobie drobinki brokatu, które stwarzają efekt nocnego, zapierającego dech w piersiach krajobrazu. 

Lakiery MYLAQ. Zalety, o których należy pamiętać 

Lakiery od MYLAQ utrzymują się na płytce paznokcia nawet przez 21 dni. Zapewniają doskonałe, równomierne krycie, dzięki czemu nie pozostawiają prześwitów. Z pomocą wygodnego pędzelka bez trudu w pełni pokryjesz paznokieć. 

Wybierz granatowy lakier hybrydowy i podkreśl siłę swojego charakteru.