Topy hybrydowe z drobinkami - Sklep online MYLAQ.pl

Topy hybrydowe z drobinkami

Top hybrydowy to ostatni etap każdego dobrze wykonanego mani hybrydowego. Jego zadaniem jest zabezpieczenie stylizacji przed uszkodzeniem, wyblaknięciem oraz wytarciem. To od niego zależy, jak będą ostatecznie wyglądały Twoje paznokcie. Zwykły top hybrydowy nie zmienia koloru lakieru oraz samej stylizacji. Istnieją jednak topy, które potrafią dodać stylizacji zupełnie odmiennego i niecodziennego charakteru.

Aktywne filtry

Topy do zadań specjalnych

Jeśli zależy Ci na szybkim efekcie wow, który totalnie przeobrazi Twój mani zaledwie jednym pociągnięciem pędzelka, wystarczy, że sięgniesz po top hybrydowy z drobinkami. Do wyboru masz szereg różnych wykończeń i kolorów. Drobinki zanurzone w topie odbijają światło, co daje niesamowity blask, a efekt jest wręcz powalający. Topy hybrydowe z drobinkami nakładaj na swoje ulubione kolory lakierów hybrydowych, za każdym razem uzyskując inny, spektakularny i oryginalny efekt. Oczywiście nie można zapomnieć o najważniejszym zadaniu każdego topu. Także topy hybrydowe z drobinkami to etap, którego nie można pominąć podczas każdej stylizacji. Nałożenie go sprawi, że Twój mani od początku do końca będzie wyglądał tak samo dobrze.

Topy hybrydowe z brokatem - dla kogo?

Brokatowe wykończenie stylizacji to propozycja nie tylko na karnawał oraz Sylwestra. Jest to idealny sposób na tajemniczy i intrygujący mani. Swój sposób na stylizację topem z drobinkami znajdą dziewczyny, które są na co dzień opanowane i spokojne, a także te, które stawiają czasem na odrobinę szaleństwa w życiu.