Pyłki brokatowe

Jednym z łatwiejszych i niezawodnych sposobów na to, by odmienić wygląd naszego mani, jest dodanie do niego brokatowego pyłku do paznokci. To świetna opcja na uatrakcyjnienie każdej stylizacji. Dzięki pyłkom możemy uzyskać przeróżne efekty - od pięknie błyszczących paznokci aż po niesamowity chromowany efekt. Prostota nanoszenia pyłków oraz ich trwałość sprawiają, że można je śmiało stosować w codziennych jak i uroczystych stylizacjach.

Aktywne filtry

Najpopularniejsze zdobienia pyłkami brokatowymi

Pyłki brokatowe mogą różnić się między sobą wielkością drobinek. Mogą mieć postać proszku, jak również większych drobinek. Niektóre z nich służą do obsypywania warstwy dyspersyjnej, inne się w nią wciera. Wiele zależy od tego, czy zależy Ci na efekcie szronu, a może nieba mieniącego się milionem gwiazd na paznokciach. Bez względu na to, który efekt wybierzesz, Twój mani nabierze zupełnie nowego charakteru. Pyłki brokatowe do paznokci sprawdzą się jeśli postanowisz ozdobić nimi wszystkie paznokcie, jak również zdecydujesz się dodać je w postaci subtelnego akcentu.

Przyjemna odmiana

Dzięki pyłkom brokatowym nie musisz rezygnować ze swoich ulubionych lakierów hybrydowych. Wystarczy, że dodasz do ulubionej stylizacji brokatowego akcentu, by Twój mani nabrał nowego charakteru. Więcej o pyłkach brokatowych oraz o efektach, jakie możesz z nich uzyskać, znajdziesz na naszym blogu: Kamienie szlachetne na Twoich paznokciach dzięki zdobieniom.