Jak aplikować naklejki na paznokcie hybrydowe?

Team MYLAQ

Dlaczego warto wybrać naklejki na paznokcie?

Wodne naklejki to same zalety! Dają możliwość stworzenia unikatowej, modnej stylizacji, przy czym ich aplikacja jest bardzo prosta, nawet dla osób, które nie są artystycznie uzdolnione czy też nie mają wystarczająco dużo cierpliwości. Nie ma potrzeby bawienia się w drobne pędzelki czy rapidografy, by stworzyć detaliczne wzorki - teraz możesz to osiągnąć ekspresowo dzięki naklejkom MYLAQ❗

Bogactwo wzorów i łatwość aplikacji

Fanki niebanalnych stylizacji paznokci z pewnością będą zachwycone szeroką gamą wzorów, jakie oferuje MYLAQ. Naklejki są fantastycznym, prostym rozwiązaniem, pozwalającym na szybkie osiągnięcie zarówno codziennych, jak i bardziej wyszukanych stylizacji. Nasze naklejki wodne MY Water Sticker są niezwykle różnorodne i zdobią paznokcie tak, jakby były ręcznie malowane, co dodaje im unikatowego charakteru ?

Jakie naklejki wybrać?

Z różnorodnością wzorów i motywów, jakie oferuje MYLAQ, każda miłośniczka niepowtarzalnych stylizacji paznokci znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od pory roku, okazji czy nastroju, w naszej ofercie znajdziecie naklejki, które będą idealnym uzupełnieniem Waszego stylu.

Latem możecie zdecydować się na naklejki z wesołymi i kreatywnymi motywami, które idealnie dopełnią Wasze wakacyjne stylizacje. Natomiast w sezonie jesienno-zimowym postawcie na naklejki z geometrycznymi czy azteckimi wzorami – będą świetnie komponowały się z ciepłymi, dzianinowymi swetrami ❤️

MYLAQ oferuje również naklejki idealne na różne okazje – od biznesowych spotkań, przez wyjścia do szkoły, aż po wyjątkowe wydarzenia takie jak Sylwester. I co ważne, niezależnie od wyboru, możesz być pewna, że Twoje paznokcie będą prezentować się stylowo i niepowtarzalnie. Nie ma znaczenia, czy jest to czas świąteczny, wakacyjny, czy zwykły dzień – dzięki różnorodności naklejek od MYLAQ, zawsze znajdziecie coś odpowiedniego tylko dla siebie!

Etapy nakładania wodnych naklejek krok po kroku

Realizacja idealnego manicure z użyciem wodnych naklejek MYLAQ jest procesem prostym, jednak wymaga wykonania kilku kroków, by efekt był spektakularny. Oto jak krok po kroku nakładać naklejki:

Przygotowanie paznokci

Nałóż na paznokcie My Base, a następnie wybrany kolor lakieru hybrydowego od MYLAQ. Każdą warstwę utwardzaj zgodnie z instrukcją producenta, by uzyskać idealną powierzchnię do aplikacji naklejek.

   

Wybór i wycięcie naklejki

Po utwardzeniu lakieru, wytnij odpowiedni kształt naklejki z arkusza, dostosowując jej wielkość do powierzchni paznokcia.

Zwilżenie naklejki wodą

Zwilż naklejkę wodą, aby mogła swobodnie zsunąć się z papierowego arkusza. Uważaj, aby nie przemoczyć naklejki, co mogłoby utrudnić jej późniejsze pozycjonowanie na paznokciu.

   

Aplikacja naklejki

Delikatnie umieść naklejkę wzorem do góry na warstwę dyspersyjną (lepką) lakieru hybrydowego. Dociśnij ją delikatnie, eliminując ewentualne pęcherzyki powietrza pod naklejką.

 

Korekta krawędzi

Dopasuj naklejkę do kształtu paznokcia, wyrównując krawędzie pilniczkiem, aby adhezja była jak najbardziej optymalna i naklejka dobrze przylegała.

    

Utrwalenie naklejki

Na koniec, zabezpiecz naklejkę warstwą My Top i utwardź w lampie zgodnie z zaleceniami producenta. Dzięki temu naklejka zostanie zabezpieczona pod warstwą top coat, co pozwoli Ci cieszyć się pięknym manicure przez długi czas.

Pamiętaj, że dokładność i staranność podczas każdego etapu są kluczowe dla uzyskania najlepszego efektu. A jeśli nadal nie czujesz się zbyt pewie jeśli chodzi o naklejkowe stylizacje, zapraszamy do zapoznania się z naszym materiałem video Aplikacja naklejek wodnych My Water Sticker. Enjoy your beautiful nails ❗