Opis produktu

My Funny Dots to pięknie mieniące się ozdoby w kształcie kropek.

Mają różne rozmiary, dzięki czemu z łatwością dopasujesz ulubiony wzór do długości paznokcia.

Gotowa na zabawę? Wykorzystaj je do stylizacji paznokci, która wyróżni Cię w tłumie a efektowny manicure zaskoczy wszystkich.

To prostsze niż myślisz. Wystarczy przykleić ozdoby, aby cieszyć się trójwymiarowym efektem.

Nie ograniczaj się, uruchom wyobraźnie – baw się formą, kolorem i kształtem.

Najłatwiej zaaplikujesz ozdoby za pomocą sondy, pędzelka lub patyczka drewnianego. Nałóż je na ostatni etap manicure hybrydowego – na cienką warstwę MyTop, a następnie utwardź całość w lampie LED (36W – 60sec). Na zakończenie ponownie nałóż warstwę MyTop i wysusz w lampie (60sec).

Sunriseróżowe i żółte połączenie to idealny widok wschodzącego słońca na paznokciach.

Uprzejmie informujemy, iż kolory widoczne na zdjęciach, zamieszczonych na karcie produktu w sklepie, mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych kolorów naszych produktów. Powodem powyższych różnic są indywidualne ustawienia monitora Państwa komputera. Powyższa informacja nie wyłącza uprawnień kupujących.

1. Do aplikacji użyj sondy, pędzelka lub drewnianego patyczka. My Funny Dots nałóż na drugą warstwę lakieru utwardzonego w lampie. Nie przemywaj wcześniej paznokci My Cleaner’em.

2. Na koniec nałóż cienką warstwę My Top i utwardź stylizację w lampie. Po odczekaniu kilku sekund przemyj My Cleaner’em.

Opinie

Ozdoba do paznokci MY FUNNY DOTS SUNRISE - kropki

4,99 zł
9,99 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 2,00 zł

Dużo
Wzór
Geometryczny
Wykończenie
Dots
Kolor
Pomarańczowy
M208-2