Stylizacje hybrydowe paznokci

Marzą Ci się ponadczasowe stylizacje, modne niezależnie od sezonu? Szukasz paznokciowych inspiracji, które będą odpowiednie na każdą porę roku? Wejdź do MYLAQ, gdzie znajdziesz mnóstwo przykładowych manicure wykonanych naszymi lakierami. Mamy w zestawieniu szalone, pełne kolorów paznokcie z abstrakcyjnymi wzorami oraz jednolite, klasyczne i stonowane aranżacje w nowej, świeżej odsłonie. Zobacz, co najbardziej pasuje do Ciebie i twórz ulubione zestawienia z MYLAQ!

Neutralna baza z dodatkiem koloru

W naszych inspiracjach znajdziesz stylizacje paznokci hybrydowych, które są szybkie i łatwe w wykonaniu, a mimo to nadal efektowne. Jednym z takich ciekawych zabiegów jest użycie różowej, delikatnej bazy My Cover Base Natural Pink i połączenie jej z letnimi, matowymi kolorami. Wystarczy, że naniesiesz je na paznokcie w postaci niecodziennego wzoru i zaczniesz cieszyć się tą dziewczęcą stylizacją niezależnie od okazji. Możesz skusić się również kolorowy french, kontrastujące kropki, czy fale lub wybrać jedną z naszych propozycji i wykonać letni manicure w cętki. Taka stylizacja hybrydowa została wykonana przy użyciu lakieru My Fresh Lemonade i My Fresh Dragon Fruit w połączeniu z klasyczną bielą i kontrastującym pomarańczem.

Błyszczące elementy, czy matowe wykończenie?

Zastanawiasz się, co bardziej do Ciebie pasuje? Wolisz blask mieniących się elementów, czy całkowicie matowe wykończenie? W MYLAQ proponujemy Ci stylizacje hybrydowe w obydwu wariantach. Dla fanek błyskotek polecamy manicure z elementami folii transferowej użytej na całym paznokciu lub tylko w formie dodatku. My skomponowaliśmy ją z pastelowymi odcieniami liliowego lakieru My Cute Lilac oraz żółtego My Like4like i wykończyliśmy matowym topem, co dało trójwymiarowy efekt paznokciom. Jest to idealne połączenie, jeśli szukasz kompromisu pomiędzy tymi dwoma stylizacjami. Jeśli nadal szukasz inspiracji paznokciowych to koniecznie odwiedź MYLAQ i wybierz swój ulubiony zestaw lakierów i dodatków.