Zdobienie paznokci abstrakcyjne wzory

Zdobienie paznokci abstrakcyjne wzory

Team MYLAQ

Zdobienie paznokci w nieregularne, abstrakcyjne wzory to wciąż modne rozwiązanie, które wpisuje się w najnowsze trendy świata beauty! Sięgnij po ulubione odcienie lakierów hybrydowych i daj się ponieść fantazji lub zainspiruj się naszymi propozycjami.

Jeśli zależy Ci na szybkim oraz łatwym wykonaniu zdobieniu, możesz zdecydować się na różnokolorowe i nieregularne plamy koloru, które najlepiej wykonać na jednolitym tle. My wykorzystaliśmy tutaj odcień My No Filter, a za pomocą kolorów My Sweet Kiss, My Black Ink oraz Apple Pie wykonaliśmy zdobienie.

Druga propozycja wymaga nieco więcej precyzji i wprawnej ręki, ponieważ tutaj tworzymy mniej abstrakcyjny, a bardziej geometryczny wzór. Wszystkie paznokcie pokryliśmy odcieniem My Blush Tone, a następnie wykorzystaliśmy jasny róż My Candy Floss, aby wykonać wzory przypominające trójkąty, które umieściliśmy przy wolnym brzegu paznokcia. Na tym etapie można zakończyć tworzenie stylizacji, ale warto dodać nieco abstrakcyjnego charakteru całości. Wystarczy wykorzystać czarny lakier hybrydowy i z jego pomocą wykonać wzór biegnący wzdłuż płytek tak, jak pokazaliśmy na zdjęciu.

Użyte produkty

Wartość produktów użytych w inspiracji 137,94 zł

Przydatne akcesoria

Wartość produktów użytych w inspiracji 11,98 zł