Eleganckie paznokcie

Szukasz inspiracji na eleganckie paznokcie, które będą odpowiednie na wielkie wyjścia i ważne okazje? Z MYLAQ stworzysz pasujące do Ciebie stylizacje w ponadczasowym wydaniu! W ofercie mamy coś dla fanek stonowanych, delikatnych kolorów w klasycznych odcieniach oraz kilka propozycji dla tych z Was, które kochają głębokie, nasycone barwy. Wejdź do świata MYLAQ, wybierz swój ulubiony look i zabłyśnij perfekcyjnym manicure hybrydowym w eleganckim wydaniu.

Mocne, nasycone kolory w eleganckich stylizacjach

Manicure z użyciem jednego, intensywnego i głębokiego koloru to klasyk, jeśli chodzi o eleganckie paznokcie. Taka stylizacja obroni się sama i często nie potrzebuje dodatków, aby przyciągać wzrok. Jeśli chcesz osiągnąć elegancki efek,t wybierz lakiery o intensywnym nasyceniu i wysokim połysku. My w naszej propozycji postawiliśmy na lakier My Pen My Easy Dark Burgundy w mocnym, burgundowym kolorze tworzącym jednolitą taflę. Eleganckie paznokcie hybrydowe można wykonać również z dodatkiem brokatowego, mieniącego się lakieru, aby urozmaicić stylizację. My stawiamy na akcent w postaci kilku, wyróżniających się paznokci, które w całości pokrywamy lakierem My Classy Shiny Ink i łączymy go z kontrastującym My Classy Grey. Sprawdź z nami różne kombinacje tego samego manicure z użyciem naszych brokatowych lakierów.

French w niecodziennym wydaniu

Która z Was nie zna klasycznego french manicure? Ta ponadczasowa stylizacja również znajduje się w naszym zestawieniu pomysłów na eleganckie paznokcie, ale w nieco innym, odmienionym wydaniu. W MYLAQ postawiliśmy na połączenie kremowej bazy z dodatkiem pastelowych kolorów My Pure Eucaliptus, My Fresh Peppermint, My Bright Sunflower, My Sensitive Peony oraz My Cute Lilac. Takie delikatne zdobienie sprawdzi się idealnie, jeśli kochacie klasykę w nowoczesnym wydaniu. Dla fanek nieco odważniejszego i szalonego manicure proponujemy paznokciowe eleganckie wzory w postaci opływowych fal w wielu odcieniach, czy delikatnych kropek i kontrastujących plamek. Jeśli nie możesz zdecydować, który manicure będzie do Ciebie pasował to konieczne zajrzyj do MYLAQ i zainspiruj się naszymi pomysłami!