Manicure z wykorzystaniem topu z drobinkami

Manicure z wykorzystaniem topu z drobinkami

Team MYLAQ

Tym razem masz ochotę na minimalistyczne, ale przy tym szalone zdobienie? Zdecyduj się na naszą propozycję i wykonaj ją w swoim stylu! Co będzie ci potrzebne? Oczywiście ulubiona baza hybrydowa – my zdecydowaliśmy się na tę z kolorem, czyli My Cover Base Natural Pink. Do tego dobierz kilka ulubionych odcieni lakierów hybrydowych. My postawiliśmy na różowy My Pastel Pink, pomarańczowy My Romantic Sunset oraz ciemnozielony My Chockeberry Tee.

Jak odtworzyć tę stylizację? Po zaaplikowaniu i utwardzeniu bazy, na wszystkie paznokcie nałóż lakier w kolorze jasnego różu, aby stworzyć idealne, minimalistyczne tło pod zdobienie. Teraz na każdym paznokciu wykonaj inny rodzaj wzoru – my tym razem ozdobiliśmy jedynie palec środkowy, wskazujący i serdeczny. Palec wskazujący pokryliśmy ciemnozielonym odcieniem lakieru, tworząc efekt półkola tuż przy wolnym brzegu. Następnie za pomocą cienkiego pędzelka wykonaliśmy nieregularne kropki i kreski na środkowym paznokciu przy pomocy tej samej zieleni. Palec wskazujący ma nieco bardziej szalony wzór, czyli kropki i kreski zostały wykonane nie tylko przy pomocy zieleni, lecz także kontrastującego z nią pomarańczu.

Możesz dowolnie miksować i łączyć kolory oraz formy zdobienia, aby dopasować je do swojego stylu – to co, odtworzyć naszą propozycję?

Użyte produkty

Wartość produktów użytych w inspiracji 68,97 zł

Przydatne akcesoria

Wartość produktów użytych w inspiracji 14,98 zł