Stylizacje Paznokci ze zdobieniami

Stylizacje Paznokci ze zdobieniami

Team MYLAQ

Czas na propozycje zdobień, które możesz wykonać na swoich paznokciach - jedna z nich wymaga wykorzystania mniejsze ilości produktów, niż druga, ale obie są bajecznie proste w odwzorowaniu! Jak je wykonać, aby cieszyć się modną stylizacją paznokci?

Nałóż jasny róż My Basic Look, a następnie za pomocą czarnego lakieru hybrydowego My Black Ink wykonaj zdobienia na paznokciach (poza palcem środkowym). Na kciuku oraz paznokciu serdecznym stwórz nieregularne ciapki, czyli plamki kolorów. Paznokieć na palcu wskazującym i małym pokryj czernią, tworząc wzór przypominający ramkę zdjęcia zupełnie, jak pokazujemy to na fotografii. Utwardź całość, nałóż dowolny top i gotowe!

Druga stylizacja wymaga odrobinę więcej zachodu. Nałóż odcień My Outfit of The Day oraz biały lakier hybrydowy, aby stworzyć tło pod zdobienie - paznokcie, które postanowisz pokryć wzorem, pomaluj na biało. Czas stworzyć wzór! Sięgnij po kolor My Outfit of The Day, a następnie My Mysterious Garden i wykonaj na środku płytki przecinające się plamy kolorów (każdą z nich utwardź osobno w lampie LED). Wystarczy teraz tylko ozdobić całość folią transferową My Rusty Foil i stylizacja gotowa!

Użyte produkty

Wartość produktów użytych w inspiracji 68,97 zł

Przydatne akcesoria

Wartość produktów użytych w inspiracji 14,98 zł