Niebieskie Mani i tygrysie pasy

Niebieskie Mani i tygrysie pasy

MYLAQ

Zimowy mani wcale nie musi być monotonny i nudny, dlatego stworzyłyśmy specjalnie dla Was super zimową i jednocześnie odważną stylizację paznokci, którą bez trudu wykonacie samodzielnie w domu. Efekt będzie na pewno WOW! Na początku oczywiście należy odpowiednio przygotować płytkę paznokci, co jest kluczem do perfekcyjnego manicure. Następnie nałóżcie naszą budującą bazę hybrydową My Builder Base, dzięki której Wasz mani będzie się trzymał na paznokciach przez długi czas.

Teraz czas na kolor! Użyjcie dwóch naszych hitów sezonu zima 2023/2024: My Classic White oraz My Modern Blue. Możecie pomalować jedną rękę na biało, a drugą na niebiesko, aby stworzyć efektowny kontrast. A może wolicie poeksperymentować z mieszaniem kolorów na obu rękach? To już zależy tylko od Waszej kreatywności!

Po utwardzeniu kolorów w lampie LED/UV na białych paznokciach stwórzcie nieregularne linie lakierem My Modern Blue. To proste! Użyjcie do tego sondy lub drewnianego patyczka, aby powstał efekt tygrysich pasów. Na koniec zabezpieczcie całą stylizację naszym lakierem My Top Dry, który doda blasku i zapewni trwałość Waszemu zimowemu manicure.

Gotowe! Teraz możecie cieszyć się stylowymi paznokciami, które dodadzą charakteru każdej zimowej stylizacji. Przyciągną wzrok i wyrażą Waszą osobowość! Miłego tworzenia - i pamiętajcie, że zima to nie tylko czas na ciepłe swetry, czapki i szaliki, ale także na odważne i kreatywne paznokcie!

Użyte produkty

Wartość produktów użytych w inspiracji 95,96 zł

Przydatne akcesoria

Wartość produktów użytych w inspiracji 304,96 zł