Kolorowe paznokcie

Ciepłe, słoneczne dni zachęcają nas szczególnie do wykonania kolorowych stylizacji na paznokciach. Sięgamy wówczas po żywe, soczyste kolory i łączymy ze sobą z pozoru niepasujące do siebie odcienie. W MYLAQ proponujemy Ci masę zdobień i wzorów w różnych wykończeniach. Szukasz czegoś, co będzie do Ciebie pasowało? Wolisz mocne, kontrastowe kolory, neonowe lakiery, czy może pastelowe, delikatne zdobienia? Niezależnie od tego, czego szukasz znajdziesz to w MYLAQ!

Abstrakcyjne zdobienia, czy jednolity kolor?

Kolorowe paznokcie to idealne pole do popisu, aby wyrazić siebie i trochę zaszaleć. Intensywne barwy na paznokciach są niezmiennie modne w każdym sezonie, dlatego nie ograniczaj się i dodaj do tego abstrakcyjne wzory, a zachwycisz wszystkich swoją niecodzienną stylizacją! W naszych inspiracjach znajdziesz połączenie pomarańczu My Romantic Sunset z intensywnym różem My Pink Glasses oraz mocnym odcieniem niebieskiego My Ocean Breeze, a wszystko to z dodatkiem pastelowych naklejek. Jeśli takie połączenie to dla Ciebie za dużo i jesteś fanką klasyki w niestandardowym wydaniu to proponujemy Ci kolorowy french - paznokcie pokryj neutralną bazą i wykończ kolorowym odcieniem ulubionego koloru lub połącz kilka podobnych barw, aby urozmaicić stylizację. Każdy paznokieć w innym, intensywnym kolorze to proste i efektowne rozwiązanie, a urozmaicić je może matowy top wykańczający manicure.

Delikatne przejścia kolorów - ombre na paznokciach

Jednolite, gładkie przejścia pomiędzy kolorami, czyli tak zwane ombre to ponadczasowa stylizacja paznokci. Aby wykonać paznokcie ombre kolorowe, możesz użyć tych samych kolorów w różnych odcieniach lub całkowicie zaszaleć i wybrać dwie, zupełnie różne od siebie barwy. My chętnie dodalibyśmy do tego jakieś zdobienie traktując ombre jako tło całej stylizacji. Paznokcie francuskie kolorowe to nie tylko barwne wykończenia na neutralnej bazie, ponieważ w naszych stylizacjach znajdziesz geometryczną wariację tego klasyka z użyciem błyszczącego lakieru i pasujących do siebie odcieniami różowego i niebieskiego produktu. Jeśli zastanawiasz się, jak wykonać jedną z podanych stylizacji, to spieszymy Ci z pomocą! Wejdź do świata MYLAQ i wykonaj swoje ulubione zdobienie razem z nami.