Wakacyjne paznokcie

Szukasz soczystych kolorów idealnych na wakacyjne, paznokciowe inspiracje? W MYLAQ znajdziesz pasujące lakiery o intensywnych kolorach i ciekawe połączenia faktur i wzorów. Wolisz jeden akcent kolorystyczny, który uzupełnisz dodatkami w postaci kontrastujących elementów, czy może totalne szaleństwo i niecodzienne kompozycje? A może stawiasz na klasykę i szukasz dziewczęcych, delikatnych wzorów? Niezależnie czego potrzebujesz, znajdziesz to w MYLAQ.

Wakacyjne stylizacje z dodatkiem naklejek

Chcesz stworzyć jedyne w swoim rodzaju wakacyjne paznokcie hybrydowe? Postaw razem z nami na naklejki wodne My Summer Yummies Sticker, które idealnie oddadzą wakacyjny klimat stylizacji. Jest to fantastyczny produkt dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z manicure hybrydowym. Można je nałożyć na klasyczną, białą bazą, z którą będą kontrastowały lub użyć ulubionego koloru jako podstawa manicure. Wakacyjne paznokcie to przede wszystkim ciekawe połączenia kolorystyczne i my stawiamy na pastelowe ombre w kilku odcieniach - żółtym My Rising Sun, różowym My Lollipop, My Sensitive Peony oraz niebieskim My Blue Lagoon. Dla odważnych dodajemy do tego element w postaci wodnych naklejek i ruszamy na wakacyjną przygodę!

Kolorowe i szalone wzory na paznokcie

Wakacje kojarzą się nam z wolnością i takie właśnie są nasze propozycje - pozbawione utartych schematów i sztywnych zasad. Wakacyjne wzory na paznokcie to połączenie geometrycznych elementów, które możesz wykonać za pomocą kilku różnych lakierów lub tylko dwóch, ulubionych odcieni. Wybór należy do Ciebie! W MYLAQ proponujemy Ci opływowe, cienkie fale wykonane na neutralnej bazie, my wykonaliśmy je przy użyciu niebieskiego My Greek Memories, białego My Classic White, brzoskwiniowego My Creamy Peach oraz żółtego My Rising Sun. Równie dziewczęce i delikatne letnie wzorki na paznokcie to nasza propozycja białych stokrotek z dodatkiem pasteli. Jeśli jednak szukasz jednolitego koloru z efektem WOW, to z pewnością znajdziesz u nas niejedną taką propozycję.