Paznokcie kocie oko

Wypróbowałaś już wszystkie efekty i zdobienia w swoich stylizacjach? Co powiesz na modny manicure kociego oka, który wykonasz przy pomocy lakieru magnetycznego? Takie wykończenie możesz nałożyć na dowolny lakier i sprawić, że nabierze on zupełnie nowego, wielowymiarowego charakteru. Masz już swój ulubiony kolor firmy MYLAQ? Użyj go w stylizacji i pokryj specjalnym lakierem, aby dać mu drugie życie!

Jasne paznokcie o ciekawym wykończeniu

Jesteś fanką jasnych, delikatnych odcieni? Sięgasz raczej po beże, pastele i pudrowe kolory? W ofercie MYLAQ znajdziesz nasze dwa ulubione lakiery - My Vanilla Milk i My Strawberry Mocha, które możesz pokryć My Glossy Cat Eye tworząc paznokcie kocie oko jasne, nadające się zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje. Takie wykończenie jest modne niezależnie od sezonu i góruje wśród najczęściej wybieranych stylizacji. Największą zaletą tego manicure jest łatwość w wykonaniu paznokci hybrydowych kocie oko oraz efekt jaki uzyskujemy z użyciem magnetycznego lakieru. Tym sposobem możemy odświeżyć każde paznokcie i nadać im nieco imprezowego, eleganckiego charakteru.

Niecodzienne połączenie

Dla tych z Was, które szukają niecodziennych połączeń, proponujemy paznokcie kocie oko wzorzyste, czyli nasze ulubione połączenie błysku i geometrycznych elementów w kontrastującym macie. Świetnie sprawdzą się tutaj cienkie, opływowe linie i większe plamy koloru na bazie połyskującego lakieru. W naszej wieczorowej stylizacji proponujemy Ci jednolity kolor pokryty My Glossy Cat Eye na bazie z kilku, pasujących do siebie lakierów, z których każdy umieściliśmy na innym paznokciu. My Dark Chocolate, My Hot Macchiato, My Ruby Cocoa, My Sweet Cappucino oraz My Strawberry Mocha to gwiazdy naszej stylizacji nadającej się na eleganckie wyjście i jako zimowy, świąteczny manicure. Kocie oko paznokcie to idealne rozwiązanie dla tych z Was, które kochają efekt WOW i szukają nowoczesnych rozwiązań w swoich stylizacjach.