Paznokcie z folią transferową

Lubisz eksperymentować i techniki manicure hybrydowego nie mają przed Tobą tajemnic? Folia transferowa z pewnością musi znaleźć się w Twoim asortymencie. To ciekawy element, który nada stylizacjom blasku i niecodziennego charakteru oraz sprawdzi się niemal w każdych stylizacjach, zarówno tych świątecznych, jak i wakacyjnych zdobieniach. Poznaj te zamknięte w słoiczku połyskujące płatki i stwórz wielowymiarowy efekt z użyciem odbijającej światło folii transferowej.

Manicure hybrydowy z użyciem folii transferowej - inspiracje

Folia transferowa to ciekawy element każdej stylizacji ze względu na jej intensywny. Możesz ozdobić nią całe paznokcie, tworząc błyszczącą powłokę lub zastosować tylko jej fragmenty jako dodatek, czy akcent kolorystyczny. Ten rodzaj zdobienia sprawdzi się świetnie na bazie jednolitego koloru, ale nie tylko stonowanego, klasycznego lakieru, ale również na tych produktach z brokatem, czy drobinkami jak na przykład pastelowym My Juicy Dragon Fruit. Paznokcie z folią transferową to wybór idealny nie tylko na wielkie wyjścia, ale również jako codzienna stylizacja. Nasza propozycja to szalone połączenie wzorów i pastelowych kolorów z drobinkami z użyciem My Gold Foil. To idealne połączenie blasku z niecodzienną fakturą i wzorami, które nie przytłaczają stylizacji i tworzą zaskakujący efekt.

Idealne połączenie koloru i blasku

Zarówno dla tych z Was, które kochają szalone połączenia oraz dla fanek klasycznego manicure folia transferowa sprawdzi się idealnie. Szalone, neonowe kolory w matowym wykończeniu z dodatkiem czarnych, nienachalnych elementów prostych linii i zdobień uzupełnione folią transferowa to opcja dla tych, które lubią się wyróżniać i eksperymentować ze stylizacjami paznokciowymi. Wzory paznokci z folią transferową to ogromne pole do popisu nawet jeśli dysponujemy niewielką ilością kolorów i dodatków. Folia to sprawdzony element nawet dla osób, które stawiają pierwsze kroki w manicure hybrydowym, ponieważ jest prosta w użyciu, a dzięki niej możemy stworzyć niesamowite efekty.