Paznokcie ombre

Szukasz pomysłu jak połączyć ze sobą ulubione kolory? W MYLAQ proponujemy Ci zdobienia i stylizacje, w których znajdą się kontrastowe odcienie, tworząc jedną, spójną całość na paznokciu. W zależności od tego, jaki efekt chcesz uzyskać, możesz wybrać kilka, podobnych lakierów z naszych kolekcji, lub postawić na całkowicie szalone połączenie produktów o różnym wykończeniu. Niezależnie od tego, co znajdzie się w Twojej aranżacji, MYLAQ pozwoli Ci cieszyć się perfekcyjnym manicure przez długi czas!

Delikatne przejścia pomiędzy kolorami

Jeśli jesteś fanką delikatnych kolorów o podobnych odcieniach, to sprawdź naszą propozycję paznokci ombre z użyciem pastelowych lakierów. Ten delikatny, wiosenny manicure wykonaliśmy przy użyciu My Cover Base Natural Pink o delikatnym odcieniu różu i dodaliśmy do tego fiolet My Street Wear, a pozostałe paznokcie przyozdobiliśmy w białe, delikatne kropki. Takie zdobienie możesz wykonać na całej dłoni lub umieścić tylko na kilku palcach przeplatając stylizację kontrastowymi wzorkami. To rozwiązanie sprawdzi się, jeśli szukasz paznokci ombre jasnych jako wiosenne, czy letnie zdobienie, które możesz wykonać w połysku lub macie nakładając na nie odpowiednią bazę.

Kontrastowe ombre na paznokciach

Kochasz mocne, intensywne kolory i masz słabość do neonowych lakierów? W naszych propozycjach przedstawiamy Ci paznokcie ombre z wykorzystaniem dwóch, elektryzujących odcieni - błękitnego My Pop Music oraz zielonego My Rave Party. Jest to idealne wakacyjne połączenie kilku, z pozoru niepasujących do siebie kolorów, które wbrew pozorom świetnie ze sobą współgrają. Jeśli chcesz zaszaleć i połączyć ze sobą więcej, niż dwa bazowe odcienie to w naszej ofercie znajdziesz paznokcie hybrydy ombre z użyciem aż pięciu różnych lakierów płynnie przenikających w siebie. A może szukasz czegoś, co idealnie sprawdzi się jesienią, czy zimą i wolisz paznokcie ombre ciemne z użyciem głębokich, nasyconych kolorów? Wybierz swój ulubiony zestaw i łącz lakiery, tworząc jednolite przejścia pomiędzy odcieniami.