Paznokcie na imprezę

Imprezowe stylizacje opierają się na ciekawych wzorach, szalonych kolorach i niecodziennych dodatkach. Dzięki takim zdobieniom możemy wyrazić swoją artystyczna duszę, zaszaleć i dać się ponieść wyobraźni. Z MYLAQ stworzysz stylizacje, które pozwolą Ci zabłysnąć i dopełnić Twój wyjątkowy look. Postaw na jeden z wielu kolorów, stwórz ciekawe połączenie faktur i baw się zdobieniami, tworząc imprezowe aranżacje.

Klasyczny french w imprezowym wydaniu

Jeśli szukasz imprezowych inspiracji paznokciowych to przygotowaliśmy dla Ciebie french w kolorowym wydaniu. W tej stylizacji postawiliśmy na kryjącą, neutralną bazę hybrydową My Cover Base Natural Pink w mlecznym odcieniu, którą wykończyliśmy pastelowymi lakierami o różnych kolorach. To pomysł dla tych z Was, które kochają klasykę i pozwolą sobie na takie niewielkie szaleństwo paznokciowe. Ciekawą opcją jest wykonanie dwóch, różnych stylizacji na obu dłoniach wykorzystując te same kolory, aby stworzyć spójną całość. Paznokcie na imprezę to często pełne wzorów aranżacje i spotkać możemy się na przykład z nasyconymi, wyrazistymi kolorami, które całkowicie ze sobą kontrastują, jak na przykład biel i czerń. Dodając do tego łaciaty wzór mamy zupełnie szalone i ciekawe paznokcie.

Szaleństwo bez ograniczeń

Dwie różne stylizacje na dłoniach, a może każdy paznokieć w innym, kontrastującym wzorze? Wybierz sposób na wyrażenie siebie, użyj neonowych kolorów, dodaj folię transferową i połącz ze sobą faktury. Imprezowe paznokcie hybrydowe warto wykonać na przykład w matowym wykończeniu, szczególnie jeśli chcemy podkreślić ciekawe, misterne zdobienia lub nieco załagodzić całą stylizację. Takie wykończenie dobrze współgra z pastelowymi kolorami i tworzy ciekawe połączenie z lakierami z drobinkami jak na przykład My Nude Dots, czy My Tasty Dragon Fruit. Wszystkie te elementy będą świetnie wyglądały w połączeniu z czarną, cienką i dynamiczną kreską na paznokciu w postaci delikatnego zdobienia.